Bubble Worlds

Bubble Worlds 1.8

Wciągający bubble shooter na Android

Zalety

  • Dość wciągająca
  • Dużo poziomów

Wady

  • Nie wnosi nic nowego

Niezły
6

Bubble Worlds na Androida to gra, która wykorzystuje sprawdzony pomysł. Jest to typowy bubble shooter, który jest wciąga i dostarcza dużo rozrywki.

W Bubble Worlds znajdziemy wszystko to, czego można się spodziewać po tego typu tytule. Za pomocą precyzyjnie wymierzonych strzałów należy zestrzeliwać kolorowe pęcherzyki i uwalniać zamknięte w nich przedmioty. Mimo prostoty rozgrywki, gra potrafi być wciągająca.

Bubble Worlds oferuje blisko 150 poziomów zamkniętych w pięciu różnych światach. Każdy świat różni się oczywiście graficznie od poprzedniego. Aby przejść dany poziom, należy uwolnić z pęcherzyka kiść bananów. Oczywiście, na planszach znajdziemy utrudnienia w postaci różnorakich przeszkód. Wiele więc zależy od precyzji strzału. Co więcej, liczba pocisków nie jest nieograniczona, więc warto dobrze mierzyć.

Po przejściu każdego kolejnego poziomu w Bubble Worlds, zdobywamy monety. Posłużyć one mogą do kupowania dodatkowych umiejętności. Dzięki nim można, na przykład, lepiej celować. Sama gra bynajmniej nie jest trudna, ale zdobycie optymalnego wyniku może być skomplikowane. Grafika w grze nie zachwyca, ale jej jakość nie wpływa na samą rozgrywkę.

Bubble Worlds to dość wciągająca gra, która nadaje się świetnie na krótką przerwę lub większą nudę.

Bubble Worlds

Download

Bubble Worlds 1.8

Opinie użytkowników o Bubble Worlds